Aktualności

19-07-2021-10:56:00

Mabel śpiewa dla Pokémonów – posłuchaj „Take It Home”

Udostępnij! Tweetnij!

Utwór promuje składankę „Pokémon 25: The Album’ Compilation”, która ukaże się jesienią 2021. Artyści, którzy świętują 25. urodziny Pokémonów to między innymi Katy Perry, Post Malone i J Balvin.

Materiały prasowe

Chwytliwy bit, letni klimat i celebracja przyjaźni – utwór Mabel „Take It Home” nagrany z okazji obchodów 25-lecia Pokémonów to świetna propozycja na lato. Za produkcję odpowiadają Tommy Brown (Kanye West, Ariana Grande) i Mr. Franks (Ariana Grande, Justin Bieber). W klipie Mabel próbuje zrelaksować się w hotelu po ciężkim dniu. Przerzucając kanały w telewizji, trafia na Pokémony. Artystka zasypia i przenosi się do magicznego świata… Gościnnie w klipie wyreżyserowanym przez Sophię Ray (Ella Eyre, Little Mix, Amber Mark), nagranym w kultowym hotelu Savoy w Londyne, nie mogło zabraknąć Pikachu: LINK

Jestem fanką Pokémonów od lat, więc gdy tylko pojawiła się propozycja udziału w obchodach 25-lecia serii, zgodziłam się od razu. Praca z Pikachu i moim ulubionym Jigglypuff była prawdziwym zaszczytem. Mam nadzieję, że fanom spodoba się ta piosenka!

Wcześniej w ramach obchodów urodzin kultowej serii, ukazały się utwory „Electric” Katy Perry, „Only Wanna Be With You” Post Malone’a oraz singiel J Balvina.

Mabel króluje obecnie na listach przebojów za sprawą najnowszego hitu „Let Them Know”. Utwór zapowiada album artystki, który ukaże się jesienią tego roku.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: mabel