Aktualności

09-07-2021-10:23:57

Sara zaprasza do świata nieskrępowanej kobiecości w swoim nowym singlu "Ciemność"

Udostępnij! Tweetnij!

“Ciemność” to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sary - płytę pt. “NEOWISE” na której artystka eksploruje tematy nieskrępowanej i złożonej kobiecości. Wszelkie jej barwy rezonują w tekstach dotyczących ludzkich relacji, ale także tej najważniejszej, relacji z samą sobą.

Materiały prasowe

Pierwszy singiel opisuje spotkanie dwóch obcych sobie osób, które zaczynają ze sobą współgrać - rodzi się między nimi fascynacja i namiętność. Jednak tytułowa “Ciemność” ma też wydźwięk bardziej symboliczny. Odpowiada ona za te sfery naszego życia, które rządzą się nie rozumem, a uczuciami i intuicją.

Zgodnie z tematyką płyty, teledysk wyreżyserowany przez Sebastiana Juszczyka ukazuje różne formy kobiecości: tę wystawioną na ciągłą ocenę, jako obiekt seksualny, ale również tę bezkompromisową i silną. Półcienie w teledysku podkreślają, że każda jej forma jest i tak jedynie małym wycinkiem większej, bardziej złożonej całości.

Za produkcję utworu odpowiedzialny jest AWGS, który jest naczelnym producentem albumu, mix i mastering - Enzu.

Sara - wokalistka, kompozytorka muzyki, autorka tekstów, związana z muzyką od najmłodszych lat. Od wielu lat współpracuje z zespołem P.Unity, a także z Rasmentalism i Mięthą, z którymi to zagrała na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce. Na swoim koncie ma między innymi autorską płytę pt. “Światłocienie”, którą wydała pod swoim nazwiskiem (Sara Jaroszyk) pod koniec 2018 roku.  


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: SARA