Aktualności

22-10-2021-10:05:57

Anastazja Maciąg prezentuje klip z udziałem największych TikTokerów

Udostępnij! Tweetnij!

Już jest teledysk do debiutanckiego singla Anastazji Maciąg pt. „Temat o Tobie”! W obrazku pojawiła się plejada gwiazd TiKToka: Kinga Sawczuk, Julia Żugaj, Lena Moonlight Kociszewska, Szalina Malina, Einar Krawczyk, Kamil Szymczak czy Cypriano Węgrzyn.

foto: wania

Anastazja Maciąg to zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu Rising Star organizowanego przez Universal Music Polska oraz TikTok przy wsparciu Radia ESKA. Nagrodą główną był kontrakt fonograficzny. Singiel „Temat o Tobie” jest początkiem tej nadchodzącej współpracy.

Warto dodać, że teledysk pokazano w całości przedpremierowo na TikToku, a dopiero po 24h obrazek trafił na YouTube.

Anastazja Maciąg mówi o sobie:

Nazywam się Anastazja Maciąg, mam 16 lat i obecnie uczę się w liceum. Swoją przygodę z muzyką zaczęłam już jako naprawdę malutkie dziecko i śmieję się, że już niedługo będę obchodzić swoje dziesięciolecie. Ważnym punktem na mojej muzycznej drodze był udział w programie „The Voice Kids 3”. To tam poznałam cudownych ludzi, którzy jeszcze bardziej rozbudzili we mnie pasje i upewniłam się, że światła kamer i scena to coś, co kocham.

Teraz mam szanse zacząć totalnie nową drogę. W końcu mogę obrać swoją własną ścieżkę i pokazać ludziom, co naprawdę kryje się w moim wnętrzu. Wydaje mi się, że mój młody wiek ma ogromny przywilej tego, że mam masę czasu i mogę eksperymentować. Mam wiele pomysłów, uwielbiam tę ciemniejszą bardziej trapową stronę popu, ale również chciałabym wydać piosenkę, w której pokażę swoje prawdziwe emocje. Uwielbiam zaskakiwać i chciałabym z każdą piosenką odkrywać ze słuchaczami jakiś nowy zakątek, w którym jeszcze nigdy nie byli.

Moje życie to jeden wielki spontan i tak również było w przypadku tego konkursu. Obok tej spontaniczności stoi również masa ciężkiej pracy oraz ogromne chęci. Na obecną chwilę najbardziej marzę o tym, aby moja muza dotarła do jak największej liczby osób i aby singiel zagościł w waszych sercach na jak najdłużej. A jeśli chodzi o takie bardziej długoterminowe marzenia to album, który będzie różnorodny, ale przede wszystkim MÓJ.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!