Aktualności

29-10-2021-09:25:15

Maluma i Måneskin wystąpią na MTV EMA

Udostępnij! Tweetnij!

MTV ogłasza pierwsze zestawienie międzynarodowych supergwiazd, które wystąpią na tegorocznej gali MTV EMA. Tym razem Maluma i Måneskin wyjdą na scenę podczas światowego święta muzycznego, które odbędzie się w niedzielę 14 listopada.

Materiały prasowe

Świeżo po udanej trasie „Papi Juancho USA 2021”, globalna gwiazda latynoska Maluma, zwycięzca VMA 2020, po raz drugi powraca na scenę EMA. Maluma jest nominowany w kategoriach Best Latin i Best Lat Am-Central Act.

Zespół Måneskin, czyli włoska rockowa sensacja, która szturmem podbiła świat, zadebiutuje na scenie EMA. Zespół, który niedawno wydał swój nowy singiel „MAMMAMIA”, jest nominowany w kategoriach „Najlepszy rock” i „Najlepsza grupa”.

MTV EMA to jeden z największych światowych konkursów muzycznych tego roku, który celebruje najgorętszych artystów z całego świata. Tegoroczna gala odbędzie się w Papp László Budapest Sportaréna na Węgrzech i będzie transmitowana na żywo w MTV w 180 krajach w niedzielę 14 listopada o 21:00. Motto imprezy to „Muzyka dla WSZYSTKICH”. Głosowanie na mtvema.com jest otwarte do 10 listopada do godziny 23:59.

Już wkrótce kolejne ogłoszenia gospodarzy, prezenterów i innych wykonawców.  Fani mogą być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z EMA śledząc program na Instagramie, TikToku, Twitterze i Facebooku oraz śledzić rozmowy za pomocą hashtagu #MTVEMA.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!