Aktualności

29-11-2021-11:22:17

Hook N Sling i Nico & Vinz z tanecznym hymnem, od którego nie będziecie mogli się uwolnić

Udostępnij! Tweetnij!

Po sukcesie przeboju „The Best” nagranego we współpracy z Galantis i Karen Harding, Hook N Sling wraca z kolejnym hitem. 

Materiały prasowe

Tym razem australijski DJ i producent połączył siły z norweskim duetem Nico & Vinz, który może pochwalić się łącznie miliardem streamów swych dotychczasowych nagrań. „Break My Heart” to taneczny hymn, od którego nie będziecie mogli się uwolnić.

Piosenka „Break My Heart” jest nasycona house'owym brzmieniem i hipnotycznymi bitami, a uzupełniają ją niezwykłe głosy Nico i Vinza, ich autentyczny vibe i urban-popowe elementy. Krótko mówiąc, to niezwykła współpraca jednych z najbardziej kreatywnych współczesnych twórców. Gorący, wakacyjny banger, który rozgrzewa w środku ponurej, zimnej jesieni.

Anthony Maniscalco, lepiej znany jako Hook N Sling, obecny jest na scenie od ponad dekady. Występował na najbardziej prestiżowych festiwalach i w najbardziej popularnych klubach na świecie. Może poszczycić się również serią koncertów w Las Vegas oraz platynowymi i złotymi płytami. Ma na koncie remiksy dla takich gwiazd jak Calvin Harris, Halsey, Kygo, Miguel, John Legend, The Chainsmokers, Demi Lovato, Lana Del Rey, Sia, Empire Of The Sun, Bazzi czy Camilla Cabello.

Wielkim przebojem okazał się singiel „Love On Me”, który Hook N Sling nagrał we współpracy z Galantis. Piosenka zgromadziła 350 milionów streamów i dotarła na szczyt globalnego zestawienia Shazam oraz do top 15 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Inne hity w jego dorobku to „Open Your Eyes” z Samem Feldtem, „If You’re Hearing This” z Parsonem Jamesem i Betty Who oraz ostatni „Never Felt A Love Like This” ponownie nagrany z Galantis.

Norweski duet Nico & Vinz ma ponad miliard streamów, mnóstwo nagród i wyróżnień oraz wyjątkowe koncerty, jak chociażby w Białym Domu. Z kontaktem płytowym z nową wytwórnią wracają, by dalej podobijać muzyczne rynki. Tworzą razem od blisko 12 lat i nie zamierzają przestać, wiedząc, że swą twórczością wywołują uśmiech na twarzach ludzi na całym świecie.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!