Aktualności

21-01-2022-12:00:08

Showtek i VÉRITÉ zapraszają na imprezy

Udostępnij! Tweetnij!

Uznany duet producencko-didżejski Showtek wraca z pierwszym wydawnictwem w 2022 roku. 

Materiały prasowe

Nowy singiel powstał z udziałem VÉRITÉ. „Pour It Down” ze swymi house’owym pianinem, melodyjnym wokalem i podnoszącym na duchu klimatem idealnie sprawdzi się zarówno na festiwalach, jak i w klubach na całym świecie oraz oczywiście na wszelakich imprezach.

- Nie ma nic lepszego niż piosenka, która w końcu znajduje swe miejsce w świecie - mówi VÉRITÉ. - „Pour It Down” to stary pomysł, który dostał nowe życie w zupełnie nowym środowisku. Showtek zupełnie zmienili moją perspektywę. Właśnie dzięki takiej spontanicznej współpracy, tworzenie muzyki jest tak ekscytujące.

- Zawsze próbujemy stworzyć muzykę, która pod względem emocji będzie dopełniała tekst - wyjaśniają muzycy Showtek. - Dzięki współpracy z VÉRITÉ mogliśmy pokazać swe bardziej dojrzałe oblicze.

Utwór jest następcą wydanego w lutym ubiegłego roku „Pum Pum” oraz dwuutworowej EP-ki „Mercy”, która ukazała się w marcu 2021 roku. Ponadto w maju Showtek i Theresa Rex wypuścili wspólny numer „What Is Love”.

VÉRITÉ to niezależna, wszechstronnie utalentowana artystka rezydująca w Nowym Jorku. Od 2013 roku zgromadziła ponad 350 milionów streamów na platformach, a obecnie przyciąga milion słuchaczy miesięcznie na Spotify. W swych ostatnich utworach śpiewa na temat miłości, depresji, szczęścia i życia. Jest też orędowniczką technologii NFT.

Showtek to uznany didżejsko-producencki duet, który tworzą Wouter Janssen i Sjoerd Janssen. Holenderscy bracia obecni są na scenie od 2001, a od 2011 roku są jednymi z najbardziej liczących się twórców muzyki tanecznej. Ich najsłynniejsze piosenki to „FTS”, „The Colours Of The Harder Style” i „Black”.

Po blisko dekadzie działalności, panowie odeszli od swego dotychczasowego stylu na rzecz modnych klimatów EDM, co zdecydowanie popłaciło. Efektem takie przeboje jak „How We Do” z Hardwellem, „Get Loose”, „Cannonball”, „Booyah” i „We Like To Party”, następnie „Bouncer” oraz platynowy „Bad” zrealizowany z Davidem Guettą i Vassy. Piosenki zapewnił duetowi 564 miliony streamów na Spotify oraz miliard odsłon na YouTube.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: showtek, verite