Aktualności

29-04-2022-08:51:25

Justin Bieber z nowym singlem "Honest"

Udostępnij! Tweetnij!

Justin Bieber, najpopularniejszy gwiazdor na YouTube i Spotify, zaskoczył fanów nowym singlem "Honest", w którym gościnnie pojawia się Don Toliver.

foto: @rorykramer

W przebojowym i szybkim klipie do "Honest", Bieber i Toliver mkną przez ośnieżone lasy na odpicowanych sno-mobilach, uciekają przed kłopotami na stokach. Za reżyserię teledysku odpowiada Cole Bennett, założyciel Lyrical Lemonade.

"Honest" to pierwszy oficjalny singiel Justina odkąd w styczniu "Ghost" - zwieńczenie multiplatynowego, nominowanego do Grammy albumu "Justice" - trafił na szczyt listy pop radio. Tym samym Bieber został rekordzistą amerykańskiego radia wśród solistów, umieszczając najwięcej przebojów numer 1 w zestawieniu. Został również jednym z pięciu wykonawców w historii, który ma dwadzieścia hitów w Top 5 na liście Hot 100 Billboardu.

Singiel "Stay," nagrany z The Kid Laroi, stał się ósmym numerem jeden Justina na amerykańskiej liście przebojów i uczynił go najmłodszym solowym artystą w historii, który osiągnął liczbę 100 przebojów w zestawieniu. "Peaches", pokryty potrójną platyną przebój, uczynił Biebera pierwszym solowym artystą płci męskiej, który jednocześnie zadebiutował na 1. miejscu listy albumów Billboard 200 oraz na szczycie listy singli Billboard Hot 100.

"Justice", ósmy numer 1 wśród albumów Justina Biebera, sprzedał się w nakładzie ponad 8 milionów egzemplarzy na całym świecie, zgromadził ponad 12 miliardów globalnych streamów i był nominowany do ośmiu nagród Grammy, w tym za Album roku. Z oszałamiającą liczbą 100 miliardów odtworzeń w karierze i ponad 75 milionami sprzedanych albumów na całym świecie, Justin jest jednym z największych gwiazdorów na świecie. Kanadyjczyk jest artystą numer 1 w serwisie YouTube (z ponad 68 milionami subskrybentów ), a także na platformie Spotify (z 79 milionami miesięcznych słuchaczy).

Justin, który jest obecnie nominowany do trzynastu nagród Billboard Music Awards, co wieczór zachwyca fanów podczas trwającej właśnie trasy koncertowej Justice World Tour 2022 - największej i najbardziej ambitnej w jego karierze. W ramach tournée, w przyszłym roku gwiazdor przyjedzie do Polski. Występ artysty odbędzie się 25 marca 2023 roku w Tauron Arenie Kraków.

Podczas całej trasy Justin angażuje się w akcje społeczne, przedstawiając fanom inicjatywę "Justice In Action". W ramach przedsięwzięcia Bieber zachęca do podpisywania petycji czy obserwowania organizacji non-profit w mediach społecznościowych oraz nakłania do rozmaitych działań na rzecz reformy wymiaru sprawiedliwości, działania na rzecz klimatu czy udziału w wyborach.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!