Aktualności

18-05-2022-11:02:23

The Killers gwiazdą Open’er Festival 2022!

Udostępnij! Tweetnij!

Grupa The Killers kolejnym headlinerem tegorocznej edycji Open’er Festival 2022.

Materiały prasowe

„Mr. Brightside”, „Somebody Told Me”, „When You Were Young”, „Human”... Lista hitów stworzonych przez The Killers w czasie ponad dwudziestu lat ich kariery jest długa i imponująca. Grupa powstała w 2001 roku w Las Vegas i zgodnie z wizerunkiem słynnego amerykańskiego miasta, już od pierwszych singli z debiutanckiego albumu „Hot Fuss” (2004) porywała fanów rozmachem i przebojowością.

Przy drugim albumie zespół był już dobrze naoliwioną, rozpędzoną rockową maszyną. Posiadali swój własny styl, charakterystyczny głos Brandona Flowersa i stale powiększającą się rzeszę fanów na całym świecie. Sukces „Sam’s Town” dał The Killers aż 2 statuetki Brit Awards (International Group, International Album) oraz szóstą i siódmą nominację do Grammy za kawałek „When You Were Young”. Kolejna płyta „Day & Age” sprzedała się w ponad 3 milionach sztuk, a taneczny singiel „Human” trafił do Top 10 w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Szwecji i kilkunastu innych krajach. W 2012 roku The Killers zaprezentowali czwartą płytę „Battle Born”, a wydany pięć lat później „Wonderful Wonderful” od razu trafił na 1. miejsce w USA. Dwa ostatnie lata, chociaż niezwykle trudne dla muzyki, nie zahamowały ich kreatywności. W 2020 roku grupa podzieliła się z fanami szóstym albumem. „Imploding The Mirage”, a wydany w ubiegłym roku „Pressure Machine”, tak jak wszystkie dotychczasowe płyty The Killers, znalazł się na szczycie w UK już w pierwszym tygodniu po wydaniu.

Posłuchaj najnowszego albumu The Killers:

The Killers Pressure Machine (Deluxe)

Listen to content by The Killers.

więcej

2 lipca będziemy świętować razem z zespołem dwie przebojowe dekady ich działalności. Do zobaczenia pod Orange Main Stage! Więcej informacji na oficjalnej stronie organizatora.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!