Aktualności

18-05-2022-11:17:41

Singlowe nowości Def Jam Recordings - 13 maja 2022

Udostępnij! Tweetnij!

Prezentujemy najnowsze single z kultowej amerykańskiej wytwórni Def Jam Recordings, które ukazały się 13 maja.

Materiały prasowe

DaniLeigh „Dead To Me”

Gatunek: R&B

Amerykańska wokalistka, autorka piosenek i raperka DaniLeigh powraca z nowym singlem „Dead To Me”. W mediach społecznościowych DaniLeigh obserwuje ponad 10 milionów osób, a jej utwory zostały odtworzone już ponad 3 miliardy razy. 

Social media: 

Instagram - 4.3M obserwujących
Youtube - 1.5M subskrybentów
Twitter - 170k obserwujących
Facebook - 740k obserwujących

Muni Long „Pain”

Gatunek: R&B

Autorka hitów dla największych gwiazd popu – Madonny, Rihanny, Mariah Carey i Ariany Grande – znana wcześniej jako Priscilla Ranea, rozpoczyna nowy etap swojej kariery jako Muni Long. Muzyka Muni łączy r&b, pop i rap, a jeden z jej ostatnich singli „Hrs & Hrs”, zdobył ponad 78 milionów streamów na Spotify, 40 milionów wyświetleń na YouTube i platynowy certyfikat w Stanach Zjednoczonych. Artystka wydała także niedawno singiel „Another”.

Social media: 

Instagram - 615k obserwujących
Youtube - 340k subskrybentów
Facebook
Twitter

John Lindahl „I Think I Did It Again”

Gatunek: Pop

Pierwszy singiel z nowego projektu Johna Lindahla, wokalisty podpisanego przez Logica dla jego niezależnej wytwórni, która nawiązała współpracę z Def Jam Recordings. Utwór, który ukazuje się w jedyny piątek trzynastego w 2022 roku, zwiastuje projekt „Cult Classique”, zainspirowany klasycznymi horrorami. Już przed oficjalną premierą, utwór na TikToku został odsłuchany ponad 7 milionów razy, szczególnie dzięki tiktokowi niemieckich influencerek @lisaandlena, obserwowanych przez 13,6 milionów osób.

Social media: 

Instagram
Youtube
Twitter
Facebookźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!