Aktualności

24-06-2022-07:58:42

Ten hit leżał w szufladzie 5 lat! "6 Seconds" od BEMY już jest

Udostępnij! Tweetnij!

Fani zespołu BEMY od dawna wiedzieli o "6 Seconds". Utwór był grany na koncertach, pojawiał się także na TikToku zespołu, ale do teraz nie był oficjalnie wydany. Wraz z dołączeniem BEMY do Island Records Polska, "6 Seconds" ujrzało w końcu światło dzienne.

foto: @dagsoon

Piosenka powstała w 20 minut, na parkingu wytwórni, w 2017 roku przy okazji współpracy BEMY z brytyjskim muzykiem Danielem Shah. Dlaczego tak długo zespół wstrzymywał się z jej wydaniem? Ten czas między naszą pierwszą płytą z 2016 i nowym materiałem, który wydajemy teraz, był konieczny do naszego rozwoju. Mimo tego, że 6 Seconds ma już 5 lat, to nigdy nam się nie znudziło – mówią Mattia i Elie Rosinski, założyciele zespołu BEMY.

Teledysk do 6 Seconds zrobiliśmy sami, to był ostateczny sprawdzian czy jesteśmy gotowi na realizację naszych ambicji muzycznych. Podstawowy skład zespołu stanowią Mattia, Elie oraz Wojtek, a każdy z nich wnosi unikatowy zestaw umiejętności, dzięki czemu wyróżniają się kreatywnością i wysoką jakością kreacji. Widać to w teledysku, który przepełniony jest efektami specjalnymi, od których nie można odciągnąć wzroku.

To otwarcie nowego rozdziału w karierze BEMY; czujemy, że mamy nową energię i wiemy jak dbać o to, aby jej źródło szybko się nie wyczerpało.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bemy