Aktualności

01-07-2022-10:24:36

Intymne przebudzenie Rêve w nowym dance-popowym singlu „Tongue”

Udostępnij! Tweetnij!

Rêve, sprzedająca platyny wokalistka dance-pop, właśnie zaprezentowała swój nieodparcie zalotny nowy utwór „Tongue” i towarzyszący mu teledysk.

foto: Christine Do

Łącząc elektryzujący funkowy groove, charyzmatyczny wokal i potężne dźwięki, „Tongue” pozwala Rêve dalej definiować swoje brzmienie i tożsamość. „Jest tym dobrym winem, tak ładna, że ​​aż boli”, śpiewa. Poprzez swoją sugestywną opowieść, nowy singiel ekstatycznie celebruje wolność samopoznania oraz dreszczyk poddania się przyjemności i pożądaniu.

– „Tongue” to bunt przeciwko dawnej wersji mnie, która odczuwała potrzebę wpasowania się – powiedziała Rêve. – Nagranie tej płyty pozwoliło mi wyjść poza muzyczną strefę komfortu, jednocześnie dając mi możliwość celebrowania mojej seksualności i otwartości na nią w sposób, na który nigdy wcześniej nie miałam odwagi.

Wyprodukowany przez Carla Rydena (Galantis, Steve Aoki, Maluma, David Guetta i inni) „Tongue” jest trzecim wydaniem Rêve w 2022 roku, a jej popularność i uznanie krytyków wciąż rośnie. Niedawno podjęła się współpracy z multiplatynowymi Banx & Ranx w „Headphones”, w tym nowym remiksie z Tommy Genesis. Współpraca spotkała się z uznaniem takich stacji, jak Dancing Astronaut i Complex, a także utrzymała jej dominację na kanadyjskich listach.

Kontynuując wspinanie się po Top 15 kanadyjskiej listy przebojów radiowych, zbierając do tej pory 45 milionów globalnych streamów, udana współpraca między Rêve i Banx & Ranx podkreśla rosnącą popularność piosenkarki w gatunkach popu i elektroniki. Udowodniono to również jej platynowym hitem radiowym Top 10 „CTRL + ALT + DEL”, który zgromadził ponad 35 milionów odtworzeń od czasu premiery i zapewnił artystce 1. miejsce na amerykańskiej elektronicznej playliście TikToka. Stale grana w głównych stacjach radiowych, urodzona w Montrealu artystka z Toronto nadal przyciąga uwagę zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dzięki dźwiękowej sprawności rozrywkowej, popowej i inspirowanej muzyką taneczną R&B, która czerpie inspirację z rozkwitu wyrafinowanego brzmienia Euro z lat 90., artyzm Rêve inspiruje, podtrzymuje na duchu i rzuca światło na to, jak ważna jest akceptacja siebie i otaczającego nas świata. W połączeniu z prowokującymi do myślenia tekstami, wciągającymi melodiami i innowacyjnymi dźwiękami, indywidualne podejście Rêve wciąż urzeka publiczność.

Wchodząc pewnym krokiem jako jedna z najjaśniejszych gwiazd pop-EDM, „Tongue” zwiększy dominację artystki na szczytach list przebojów w 2022 roku. Aby być na bieżąco z Rêve, fani mogą zapisać się na jej listę mailingową.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: reve