Aktualności

18-07-2022-09:09:28

Natalie Jane śpiewa o mentalnej zdradzie

Udostępnij! Tweetnij!

Wschodząca gwiazda popu, 18-letnia Natalie Jane, prezentuje wyczekiwany singiel „Mentally Cheating”. Utwór jeszcze przed oficjalną premierą, za sprawą teaserów na TikToku, zdobył ponad 6 mln like’ów, 115 tys. pre-save’ów i 25 tys. udostępnień w aplikacji!

Materiały prasowe

„Mentally Cheating” to pokaz wokalnych i kompozytorskich umiejętności Natalie Jane. Piosenka opowiada o relacji, która zaczyna się rozpadać, a uwagę bohaterki tekstu przykuwa nowa osoba. „Myślę, że zdradzam mentalnie” – słyszymy w refrenie.

Zanim Natalie Jane podpisała kontrakt z wytwórnią Capitol, wydała serię niezależnych singli, w tym „Kind of Love” (ponad 7 mln streamów w Spotify), „Bloodline” i „Red Flag”. Piosenki te zapewniły młodej artystce rozgłos. Fani pokochali Natalie za brutalnie szczere, bezpośrednie teksty oraz bardzo chwytliwe popowe refreny. Talent do ich tworzenia to zasługa wieloletnich przygotowań – Natalie od najmłodszych lat kształciła się muzycznie.

Równie ważne w karierze Natalie okazało się zaangażowanie, z jakim artystka podchodzi do mediów społecznościowych. Jane jest aktywna szczególnie na TikToku i to właśnie tam po raz pierwszy szersza publiczność mogła usłyszeć jej zachwycający głos, chwytające za serce oryginalne kompozycje i świetne covery. Treści te zapewniły wokalistce 1,5 mln obserwujących i ponad 40 mln like’ów. „Mentally Cheating” z pewnością przyczyni się do powiększenia bazy fanów, jak również rozszerzenia popularności Natalie Jane poza TikToka.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: