Aktualności

16-01-2023-14:35:21

„Rodzinny Biznes" z podwójną platynową płytą

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Niespełna miesiąc po premierze debiutanckiego wydawnictwa 2115 może pochwalić się kolejnym sukcesem: „Rodzinny Biznes” zyskał status podwójnie platynowej płyty.

Zainteresowanie albumem nie słabnie, czego dowodem jest przyznanie przez ZPAV podwójnie platynowej płyty za sprzedaż 60 tysięcy egzemplarzy. „Rodzinny Biznes” niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem słuchaczy - w Spotify 2115 notuje ponad 1,6 mln słuchaczy w tym miesiącu.

Array
(
[0] => Array
(
)

[1] => Array
(
)

[2] => Array
(
)

[3] => Array
(
)

[4] => Array
(
)

)

2115 LABEL | Rodzinny Biznes | Preorder

2115 to grupa przyjaciół, których w 2015 roku połączyła ławka pod blokiem i wspólna pasja. Po latach ciężkiej pracy, wspólnych upadków, wyróżnień w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt, to już coś więcej, niż grupa przyjaciół - to rodzina, która wspólnie założyła wytwórnię muzyczną.

więcej

Przypomnijmy, że „Rodzinny Biznes” zadebiutował 16 grudnia 2022 roku - zdobywając wcześniej status złotej płyty w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia preorderu. Na dwa tygodnie przed długo wyczekiwaną premierą ekipa 2115 mogła już pochwalić się pierwszą platynową płytą w historii nowo powstałej wytwórni. Jak poinformowało Spotify, album uplasował się także na 2. miejscu rankingu najpopularniejszych w skali globalnej premier na tej platformie streamingowej.

Na dwupłytowym albumie z 36 trackami nie zabrakło rozmaitych gości, m.in. Dody, Taco Hemingway’a, Young Multiego, Wersow czy Kaza Bałagane, co czyni „Rodzinny Biznes” jednym z najciekawszych wydawnictw na polskim rynku muzycznym


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: