Aktualności

10-08-2023-13:50:05

Taylor Swift ogłosiła premierę „1989 (Taylor’s Version)”

Udostępnij! Tweetnij!

Taylor Swift potwierdziła wieści, na które fani czekali od dawna – w październiku usłyszymy wyczekiwany album „1989 (Taylor’s Version)”.

Materiały prasowe

Album dostępny w przedsprzedaży w Muzyka.sklep.pl w formatach 2LP Crystal Skies Blue, CD i na kasecie:

Taylor Swift - 1989 (Taylor's Version) 2LP Blue Vinyl

Taylor Swift - 1989 (Taylor's Version) 2LP Blue Vinyl

więcej

Fani spekulowali, że artystka ogłosi tę informację podczas swojego ostatniego w tym roku koncertu w USA. W Stanach obowiązuje inny zapis daty – występ odbywał się 9 sierpnia, a więc 8/9. Dodatkowe wskazówki znajdywały się w nowych strojach scenicznych oraz niebieskich światłach z opasek. I faktycznie, Taylor Swift wykorzystała ostatni koncert w Los Angeles w tej odnodze Eras Tour, by obwieścić premierę „1989 (Taylor’s Version)”. Na jej mediach społecznościowych pojawiło się również oświadczenie:

Niespodzianka! „1989 (Taylor’s Version)” jest już w drodze do Was! Album „1989” zmienił moje życie na niezliczoną ilość sposobów, więc jestem bardzo podekscytowana, że już 27 października ukaże się moja wersja. Absolutnie szczerze to moja ULUBIONA Taylor’s Version, ponieważ pięć kawałków From The Vault jest szalenie dobrych. Nie wierzę, że kiedykolwiek je odrzucono. Ale już nie na długo! Zamów „1989 (Taylor’s Version)” już teraz


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!