Aktualności

25-01-2010-09:18:22

Na Jarocin w lipcu

Udostępnij! Tweetnij!

Tegoroczny festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16-18 lipca. Będzie to specjalna jubileuszowa edycja imprezy związana z obchodami 30. rocznicy I Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodej Generacji.

W programie tegorocznego wydarzenia pojawi się wiele koncertów związanych z historią tego najważniejszego polskiego festiwalu. Pierwszych wykonawców tegorocznego Jarocina poznamy w lutym. Sprzedaż biletów oraz karnetów rozpocznie się natomiast w marcu.

Warto przypomnieć, iż ubiegłoroczny festiwal okazał się sukcesem tak frekwencyjnym, jak i artystycznym. W pamięci uczestników imprezy pozostały niezwykłe koncerty takich artystów jak Bad Brains, New Model Army, IAMX czy Animal Collective. Doskonały występ dał reaktywowany Kazik Na Żywo, a w nostalgiczną podróż w przeszłość zabrał widzów Tilt Tomka Lipińskiego prezentując specjalny program z okazji trzydziestolecia istnienia. Atrakcji dostarczyły także występy czołówki polskiej sceny alternatywnej, w tym Marii Peszek, Czesława Mozila, Myslovitz czy Armii.

Udostępnij! Tweetnij!