Aktualności

30-11-2010-02:35:16

Wracają Odjazdy

Udostępnij! Tweetnij!

26 lutego w katowickim Spodku odbędzie się pierwsza po dziesięcioletniej przerwie edycja Odjazdów. Zagrają formacje Myslovitz, Coma, Strachy Na Lachy, Muchy, happysad oraz CF98.

Myslovitz fot. Maciej Pilarczyk

Imprezę uświetni występ formacji Myslovitz, która aktualnie pod czujnym producenckim okiem Marcina Borsa pracuje nad nowym albumem, następcą "Happiness is easy" z 2006 roku. W Katowicach zagra także Coma - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych XXI wieku. Ma na swoim trzy doskonale przyjęte płyty: "Pierwsze wyjście z mroku" (2004), "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" (2006) oraz "Hipertrofia" (2008). Kierowana przez Grabaża grupa Strachy Na Lachy, opromieniona otrzymaniem prestiżowej nagrody Mateusza Trójki, nadal promuje znakomicie oceniany longplay "Dodekafonia". W Spodku wystąpią także poznańskie Muchy uważane są za najważniejszą formację młodego pokolenia na rockowej scenie. Kapela ma na koncie dwa krążki "Terroromans" i "Notoryczni debiutanci". Zgromadzeni będą mieli okazję zobaczyć również kapelę happysad, która w październiku 2009 roku wydała czwartą płytę "Mów Mi Dobrze". Skład uzupełni pop-punkowa załoga CF98, której nowy album, "Nic Do Stracenia", ukazał się w kwietniu 2010 roku.

Bilety w cenie 69/79 złotych (79/89 w dniu koncertu) dostępne są w sprzedaży w za pośrednictwem Ticketpro.pl oraz w sklepach Saturn, Media Markt i salonach Empik.

Udostępnij! Tweetnij!