Aktualności

06-03-2009-18:07:31

Natalia Kukulska i Kazik o kulisach sławy

Udostępnij! Tweetnij!

Doda, Natalia Kukulska, Kazik, Sokół & Pono, Sidney Polak oraz zespół Coma będą gwiazdami programu "Diary of, czyli w pogoni za...".

Natalia Kukulska fot. Wojtek Wojtczak

"Diary of, czyli w pogoni za..." to polska wersja programu, który stanowi swego rodzaju zaproszenie do życia znanych i lubianych artystów rodzimego show-biznesu. Muzycy opowiadać będą o sobie, własnej karierze i kulisach sławy. Kamera towarzyszy im zarówno podczas nagrań w studio czy w trasie koncertowej, jak i w codziennych, bardziej intymnych sytuacjach.

Gwiazdą pierwszego odcinka programu będzie Natalia Kukulska. Kamera będzie towarzyszyć piosenkarce m.in. podczas zamkniętego koncertu w Lublinie, sesji zdjęciowej dla dwutygodnika "Viva!" oraz w domowym studiu nagraniowym, w którym Natalia nagrywa materiał na nową płytę.

W kolejnych odsłonach ekipa będzie towarzyszyć również Kazikowi. Widzowie zobaczą, jak wygląda praca w studio nagraniowym, gdzie powstaje najnowszy album Kultu, a także zakulisowe materiały z koncertu Kazika na Żywo we Wrocławiu i z występu Kultu w Krakowie.

Z kolei Dorota "Doda" Rabczewska zaprosi MTV na występ w Elblągu, gdzie promuje longplay "Diamond Bitch" oraz na plan najnowszego teledysku. Artystka pokaże również zaprojektowaną przez siebie niedawno kolekcję ubrań.

Premiera w MTV Polska odbędzie się 21 marca. Emisja w sobotę, o godzinie 18.30.
Udostępnij! Tweetnij!