Aktualności

29-04-2009-01:06:07

Są bilety na Archive

Udostępnij! Tweetnij!

Na dwa występy przyjedzie do Polski formacja Archive. Fani mogą już zaopatrywać się w bilety na koncerty, które odbędą się 16 października w warszawskiej Stodole oraz dzień wcześniej w Krakowie, w klubie Studio.

Zespół Archive powstał w 1994 roku w Londynie. Założyli go Darius Keeler i Danny Griffiths. Popularność w naszym kraju przyniósł Brytyjczykom utwór "Again" pochodzący z albumu "You All Look The Same To Me" (2002). Kompozycja przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu listy przebojów radiowej Trójki, a w ogóle na liście Marka Niedźwieckiego gościła 70 tygodni. W jednym z Trójkowych topów wszech czasów numer znalazł się na niezwykle wysokim siódmym miejscu przedzielając dwa klasyczne nagrania Pink Floyd.

Bilety na warszawski koncert dostępne są w cenie 110 złotych (120 złotych w dniu koncertu). Można nabywać je za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl, Ticketonline.pl oraz Shortcut.pl. Wejściówki na krakowski show kupować można natomiast w sieciach Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz Shortcut.pl w cenie 100 złotych (115 złotych w dniu koncertu).

Występy Archive będą związane z promocją najnowszego krążka grupy "Controlling Crowds", który ukazał się w Polsce 30 marca bieżącego roku.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , Archive