Aktualności

31-07-2014-12:38:45

Skillet wraca do Polski

Udostępnij! Tweetnij!

Po dwóch entuzjastycznie przyjętych koncertach, polscy fani będą mieli okazję ponownie usłyszeć Skillet na żywo. 28 października zespół zagra w klubie Stodoła w Warszawie.

Skillet fot. Archiwum zespołu

Kapela po sukcesie ósmego albumu "Awake" (zadebiutował na drugim miejscu Billboard Top 200 Album Chart) do swojej muzyki dodała naturalne, akustyczne instrumenty takie jak akordeon, mandolina, cymbały, harfy, kotły i dzwonki. Ich brzmienie pojawiło się na wydanym w czerwcu 2013, na razie ostatnim krążku rockowej ekipy, "Rise".

- Napisaliśmy piosenki o ważnych sprawach, ale powodem, dla którego ta płyta tak bardzo się dla mnie wyróżnia jest to, że po raz pierwszy śpiewamy piosenki, w których używamy słowa "my", raczej niż "ja" - opowiada frontman, John Cooper. - To nie są moje uczucia, to są nasze uczucia. Możemy to zrobić. Nawet tytuł płyty nie nawiązuje do mojego podnoszenia się. Mówi o naszym powstawaniu. Zatem ten album mówi o wszystkich ludziach, a to jest dla nas wyjątkowe. To okrzyk bojowy.

W składzie grupy znajdują się John Cooper (główny wokal/bas), Korey Cooper (gitara/klawisze), Jen Ledger (perkusja/wokal wspierający) i Seth Morrison (gitara prowadząca).

Bilety dostępne od 1 sierpnia na LiveNation.pl i Stodola.pl.

Cena biletu: 66 zł.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Skillet