Aktualności

31-03-2014-03:40:14

Ponad tysiąc funtów za bilet na Kate Bush

Udostępnij! Tweetnij!

Kate Bush ogłosiła serię koncertów w Londynie. Kiedy wszystkie się wyprzedały, wejściówki trafiły na aukcje i osiągają astronomiczne ceny.

Kate Bush fot. EMI Music Poland

Wokalistka, która ostatnio występowała w 1979 roku, zapowiedziała najpierw 15 występów w Apollo. Zainteresowanie było olbrzymie, Angielka dodała więc jeszcze 7 koncertów. Łącznie zaśpiewa więc w londyńskiej sali 22 razy. Bilety (w cenach od 49 do 135 funtów) na wszystkie show wyprzedały się jednak w niespełna 15 minut. Teraz, nieszczęśliwcy, którym nie udało się zdobyć wejściówek, mogą ich poszukiwać na aukcjach, muszą jednak liczyć się z niemałym wydatkiem. Bilety wystawiane są nawet po 1475 funtów. Najniższa cena na Viagogo to 795 funtów.

Koncerty odbędą się w sierpniu, wrześniu i październiku.

55-letnia artystka rozpoczęła karierę w połowie lat 70. Na koncie ma przeboje "Wuthering Heights", "The Man with the Child in His Eyes", "Babooshka", "Running Up that Hill", "Don't Give Up" (duet z Peterem Gabrielem) czy "King of the Mountain". Jej dorobek zamykają wydane w 2011 roku płyty "Director's Cut" (z remiksami i alternatywnymi wersjami starszych utworów) oraz wypełniona premierowym materiałem, "50 Words for Snow".

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Kate Bush