Aktualności

29-04-2015-10:10:59

Imagine Dragons w łódzkiej Arenie

Udostępnij! Tweetnij!

2 lutego w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi zespół Imagine Dragons.

Imagine Dragons fot. Universal Music Polska

Utworzony w 2009 roku zespół Imagine Dragons w składzie Dan Reynolds, gitarzysta Wayne Sermon, basista Ben McKee oraz perkusista Daniel Platzman zagra pierwszy koncert w Polsce.

Debiutancki album "Night Visions" (2012) był mocnym krokiem na drodze do gwiazd - zadebiutował na 2. miejscu listy Billboard Top 200 Albums, sprzedał się w blisko 4 milionach kopii na całym świecie i uplasował się na 1. miejscu Spotify Worldwide 2013. Singel "Radioactive" pochodzący z tego krążka pokrył się 9-krotnie platyną, podbił 1. miejsce listy Billboard Rock i w 2014 roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii "Best Rock Performance".

W lutym 2015 roku wydany został drugi album "Smoke + Mirrors". Niezwykle widoczne jest na nim, jak Imagine Dragons wykorzystuje szaloną energię z życia na trasie, aby tchnąć w muzykę zarówno surowe napięcie, jak i niezwykłą wrażliwość.

Koncerty i kontakt z publicznością od zawsze były dla Imagine Dragons niezwykle istotne, zatem zespół nie może doczekać się występu dla fanów w Polsce.

Bilety w sprzedaży od 4 maja od 10:00 na LiveNation.pl.

Udostępnij! Tweetnij!