Aktualności

09-01-2017-17:47:13

Pierwszy ogłoszony koncert Nine Inch NailsWszystko wskazuje na to, iż Trent Reznor wraca z Nine Inch Nails w pełnym wymiarze. Ogłoszono właśnie pierwszy koncert kapeli na 2017 rok.

Trent Reznor fot. Universal Music Polska

W grudniu 2016 roku ukazała się nowa EP-ka industrialnej formacji. W realizacji zestawu "Not the Actual Events" udział brał Atticus Ross, który teraz jest pełnoprawnym członkiem zespołu. W dalszych planach NIN są także kolejne wydawnictwa oraz - jak należy przypuszczać - trasa. Na razie potwierdzono, iż Nine Inch Nails zagra na festiwalu Panorama w Nowym Jorku. Na imprezie, która odbędzie się pod koniec lipca 2017 roku, wystąpią również Frank Ocean, A Tribe Called Quest, Tame Impala, MGMT, Spoon oraz Belle & Sebastian.

Na czele Nine Inch Nails nieprzerwanie stoi Trent Reznor. Kapela 13 razy nominowana była do Grammy - zdobyła dwie nagrody za utwory "Wish" i "Happiness in Slavery". Za najważniejsze dzieło w dorobku NIN uważa się "The Downward Spiral" z 1994 roku. Ostatnia płyta to "Hesitation Marks" z września 2013 roku.

Trent Reznor i Atticus Ross ostatnio zajęci są muzyką filmową. Ich najnowsze kompozycje będzie można usłyszeć w dramacie "Patriots Day" o zamachu w Bostonie z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

Podziel się na facebooku!