Aktualności

10-01-2017-11:48:16

Daria Zawiałow w lirycznej odsłonieDaria Zawiałow opublikowała kolejne wideo do utworu "Chameleon". Tym razem mamy okazję zobaczyć piosenkę w wersji live session.

Daria Zawiałow fot. Wiktor Franko

- "Chameleon" powstał prawie na samym końcu, ale jest bardzo ważnym elementem albumu - opowiada najnowszym utworze artystka. - Pamiętam moment, w którym wraz z Michałem Kushem mieliśmy już prawie gotowa tracklistę płyty, ale czegoś nadal brakowało. Nie dawało mi to spokoju. Szukałam w tej kilkudziesięciominutowej historii oddechu, momentu, przy którym na chwilę mogłabym się zatrzymać. Współkompozytor albumu Piotrek "Rubens" Rubik skomponował wówczas moją upragnioną liryczną melodię na ten album. Dźwięki gitary akustycznej były proste, bardzo smutne. Chciałam wymyślić równie proste i chłodne wokale, zaśpiewane delikatnie, bez zbędnych ozdobników. Wszystko ubrałam w rozpaczliwe wyznanie dziewczyny, która nie kocha, nie chce, nie potrzebuje chłopaka, musi iść swoją drogą.

Teledysk z live session dostępny jest do obejrzenia w serwisach Vevo i YouTube.

Daria Zawiałow to pewna siebie młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów.

Debiutancki longplay Darii Zawiałow planowany jest na wiosnę 2017 roku. Nadchodzący album wokalistki zapowiada znane już single "Malinowy chruśniak" i "Kundel Bury". Oba zdobyły ponad milion wyświetleń na YouTube.

Podziel się na facebooku!