Aktualności

30-01-2017-13:14:10

Nowe miłostki Darii Zawiałow

Udostępnij! Tweetnij!

Daria Zawiałow, na której debiutancka płytę czeka spora grupa fanów, opublikowała nową piosenkę.

Daria Zawiałow

Nagranie nosi tytuł "Miłostki". Fragment utworu pojawił się już wcześniej w serialu "Przyjaciółki". Teraz pod tym adresem można posłuchać całej kompozycji. To jedna z piosenek, które pojawią się na płycie "A kysz!". Longplay ukaże się 3 marca. 

Singlami promującymi wydawnictwo są znane już "Malinowy Chruśniak" (do obejrzenia tutaj) i "Kundel Bury" (tutaj). Oba teledyski cieszą się dużą popularnością polskich internautów (łącznie ponad 2 miliony wyświetleń). 

Oto tracklista: 

"Malinowy Chruśniak" 

"Kundel Bury" 

"Skupienie" 

"Miłostki" "Lwy" 

"Chameleon" 

"Nie Wiem Gdzie Jestem" 

"Król Lul" "Pistolet" 

"Noce Ukryte" 

"Niemoc" 

- Płyta jest kulminacją wszystkiego, co zbierało się we mnie od dłuższego czasu - opowiada artystka. - Przez kilka lat ja i mój przyjaciel, a także producent albumu, Michał Kush, docieraliśmy się muzycznie, aż złapaliśmy falę, która poniosła nas do tworzenia tego, co zaczęło zaskakiwać i cieszyć. Utwory są zróżnicowane, a jednak spójne. Są momenty radości, zawadiackiej figlarności, a nawet lamentu, rozpaczy czy manifestu. Nie wszystkie teksty, które napisałam, mówią o mnie. 

Czasami opowiadam historię. Charakteru całości dodają gitary nagrane przez współkompozytora Piotrka "Rubensa" Rubika i muszę przyznać, że często inspirowało mnie ich brzmienie. Płyta jest więc i elektroniczna i gitarowa. Ostra i chłodna. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu kąt dla siebie. Spore wrażenie robią śmiałe, ambitne, pełne poetyckich wersów teksty Darii. Sama Zawiałow twierdzi, że śpiewa dla siebie, narzeczonego i bliskich.

Udostępnij! Tweetnij!