Aktualności

22-03-2017-12:05:23

Tymon Tymański z synem, Dorota Gardias, Michał Piróg i Antoni Pawlicki w nowej odsłonie "Azja Express"

Udostępnij! Tweetnij!

Stacja TVN zrealizuję drugą edycję programu "Azja Express". Tym razem gwiazdy wysłane zostaną do Indii. Na ekstremalną podróż zgodzili się m.in. muzyk Tymon Tymański wraz z synem, prezenterka pogody Dorota Gardias, tancerz i prezenter telewizyjny Michał Piróg czy aktor Antoni Pawlicki.

Tymon & The Transistors fot. Biodro Records

Program realizowany jest na podstawie holendersko-belgijskiego formatu "Peking Express". W pierwszym sezonie oglądaliśmy 8 rywalizujących par, które wyruszyły w wyścig przez Wietnam, Laos, Kambodżę i Tajlandię. Po drodze mieli do wykonania różne zadania, a na życie mieli dziennie jednego dolara. Drużyna, która docierała jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu, była eliminowana.

Wystąpili m.in. Izabella Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Hanna Lis i Łukasz Jemioł czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zwycięzcami programu byli Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

- W drugiej edycji "Azja Express" bierze udział 8 par - celebryci biorą udział głównie ze swoimi znajomymi, ale jest także para ojciec-syn i siostra z siostrą - wyjaśniła portalowi Wirtualnemedia.pl Grażyna Kubica, zastępca dyrektora programowego TVN.

W nowej odsłonie programu wystąpią: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Tymańskim oraz Zuza Bijoch z siostrą Julią. Do Indii polecieli także Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka, którzy wystąpią w parze z przyjaciółmi.

W "Azja Express 2" wyścig odbywać będzie się na trasach w Indiach oraz na Sri Lance.

Premiera planowana jest na jesień.
Udostępnij! Tweetnij!