Aktualności

08-04-2017-00:09:08

Adam Sandler w klipie z Jennifer Hudson

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił klip promujący komedię "Sandy Wexler" z udziałem Adama Sandlera.

Jennifer Hudson fot. Warner Bros. Poland

Bohaterem jest tytułowy Sandy Wexler (Adam Sandler), menedżer pracujący w Los Angeles. Mężczyzna zajmuje się głównie ekscentrycznymi klientami, próbującymi przebić się w show-biznesie. Pewnego dnia zakochuje się w nowej klientce, wyjątkowo uzdolnionej wokalistce, Courtney Clarke (Jennifer Hudson).

Do produkcji Netfliksa powstała przynajmniej jedna oryginalna piosenka, którą śpiewa Jennifer Hudson, a napisał Babyface. Do utworu powstał teledysk nawiązujący do muzycznego obrazu. Wideo można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Kevin James, Terry Crews, Lamorne Morris, Nick Swardson, Rob Schneider, Jane Seymour, Aaron Neville i Arsenio Hall.

Premierę wyznaczono na 14 kwietnia. Za kamerą stanął Steven Brill. Autorami scenariusza są Paul Sado, Dan Bulla i Adam Sandler.

Jennifer Hudson, laureatkę Oscara za rolę w "Dreamgirls", można było ostatnio podziwiać w obrazach "Black Nativity" i "Lullaby" czy serialu "Imperium". Dorobek muzyczny Amerykanki zamyka longplay "JHUD" z września 2014 roku.


Udostępnij! Tweetnij!