Aktualności

20-04-2017-10:31:45

Gorillaz wystąpią w Polsce14 czerwca w Warszawie a następnie 18 czerwca w Katowicach wystąpi zespół Gorillaz. Koncerty będą częścią minitrasy zespołu, w ramach której Gorillaz odwiedzą Polskę, Węgry i Niemcy.

Gorillaz fot. EMI Music Poland

Pomysł na wirtualny zespół Gorillaz narodził się w głowie Damona Albarna i Jamiego Hewletta. Od 1998 roku formacja sprzedała blisko 20 mln albumów i singli na świecie. Na koncie ma przeboje "Clint Eastwood", "Feel Good Inc." czy "DARE". Ostatni dotąd longplay "The Fall" ukazał się w kwietniu 2011 roku. 28 kwietnia ukaże się nowa płyta "Humanz". Za produkcję odpowiadają Gorillaz, The Twilight Tone z D / P oraz Remi Kabaka. Sesje odbywały się w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Chicago i na Jamajce. Wśród gości na płycie pojawią się De La Soul, Mavis Staples, Benjamin Clementine, Noel Gallagher, Jehnny Beth z Savages czy Rag'n'bone Man.

Bilety trafią do sprzedaży wkrótce i będą dostępne przez stronę Electronicbeats.pl.

Dzisiaj do App Store'a i Google Playa trafiła również najnowsza aplikacja The Lenz, którą Gorillaz przygotowali razem z T-Mobile. Jej zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

Ponadto także dziś, o godzinie 16.00, zespół weźmie udział w wideo-konferencji, która odbędzie się na kanałach Electronic Beats.

Podziel się na facebooku!