Aktualności

18-05-2017-01:09:28

Pierwszy oficjalny zlot fanów LordeLorde niewątpliwie ma fanów w Polsce. Wielbiciele talentu Nowozelandki postanowili po raz pierwszy się spotkać.

Lorde fot. Universal Music Polska

"Dance With Melodrama" to pierwszy oficjalny zlot fanów Lorde w Polsce, organizowany przez fanclub Lorde Daily. To także impreza świętująca wydanie drugiego albumu artystki, "Melodrama".

- Niezależnie od tego, czy chcesz posłuchać nowej muzyki 20-letniej piosenkarki, wziąć udział w licznych konkursach i fanowskich akcjach, napić się drinka ze specjalnie ułożonej karty czy po prostu poznać nowych ludzi - to wydarzenie dla Ciebie - zachęcają organizatorzy.

Zlot zaplanowano na dzień premiery płyty "Melodrama", czyli na 16 czerwca. Impreza odbędzie się w warszawskim klubie Grunt i Woda.

Lorde ma na koncie jeden długogrający krążek "Pure Heroine", który ukazał się we wrześniu 2013 roku i na całym świecie zdobył 3 miliony nabywców. Jej największe przeboje to nagrodzony dwiema Grammy "Royals", "Tennis Court" czy "Yellow Flicker Beat", nagrany na potrzeby ścieżki muzycznej do filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1".

Podziel się na facebooku!

TAGI: Lorde