Aktualności

16-06-2017-11:16:52

Arcade Fire wypuścili nowy singielW sieci pojawiła się studyjna wersja utworu Arcade Fire "Creature Comfort". Utwór zapowiada nowy album Kanadyjczyków "Everything Now".

Arcade Fire fot. Universal Music Polska

Fani mieli już okazję usłyszeć "Creature Comfort" podczas występu Arcade Fire na odbywającym się w Barcelonie festiwalu Primavera. Teraz piosenki w studyjnej wersji można posłuchać tutaj.

Album "Everything Now" ma ukazać się 28 lipca. Materiał powstawał w Nowym Orleanie, Montrealu i Paryżu.W realizację zaangażowany był też Geoff Barrow z Portishead, Thomas Bangalter z Daft Punk oraz Steve Mackey z Pulp. Dzieło ukaże się z okładką w wersji dziennej i nocnej. Szczegóły można znaleźć pod tym adresem.

Arcade Fire to alternatywno-rockowa formacja z Kanady. Ich album "The Suburbs" (2011) został nagrodzony Grammy. Na koncie mają też statuetki Brit, Juno czy NME. Ostatni album kapeli to "Reflektor" z października 2013 roku. Na płycie gościnnie pojawił się David Bowie. W styczniu 2017 roku formacja zaprezentowała singel "I Give You Power" nagrany z Mavis Staples.

Podziel się na facebooku!