Taneczna Podróż dookoła Świata - Warszawa

Bilety na spektakl Taneczna Podróż dookoła Świata - Warszawa - 28-04-2018

Spektakl Taneczna Podróż dookoła Świata - Warszawa

Spektakl Taneczna Podróż Dookoła Świata

28.04.2018 11:00

Warszawa(Mazowieckie) - Palladium


Taneczna Podróż dookoła Świata –
60 minutowy spektakl taneczno – edukacyjny .
Pewnego dnia, podczas rozgrzewki na sali tanecznej toczy się zacięta dyskusja i spór. Nie jest to zwykła kłótnia, ale bitwa taneczna.
Zapytacie pewnie: dlaczego i o co ? Odwieczne pytanie ,,Być albo nie być”, który taniec jest najważniejszy: balet, czy hip hop ? czy może…
Aby wyjaśnić raz na zawsze ten spór nauczyciel tańca postanawia zabrać głównych bohaterów w daleką podróż, podczas której odkryją oni najsłynniejsze tańce, muzykę i kulturę różnych zakątków świata.
No to wyruszamy.
Na początek zaglądamy do Rosji, odwiedzamy też Francję, gdzie króluje najbardziej popisowy przebój parkietów. Ktoś z Was wie z jakiego tańca słynie Paryż ?
Pojedziemy do gorącej Hiszpanii, ruszymy dalej, aż do Argentyny i USA.
Zawitamy na plaże wyspy Haiti z tańcem Hula, zwiedzimy tajemniczą Japonię oraz Indie , gdzie poznamy kulturę wschodu. Zatańczymy Afro a na zakończenie podróży do wspólnej zabawy porwie nas… Nie, tego nie zdradzimy, będzie trochę emocji. Jak to w podróży.
Jedno jest pewne – dobra zabawa, porywająca muzyka, barwne kostiumy i ogólnie niezła jazda.
Będzie to także niepowtarzalna lekcja muzyki, nauka o odległych kulturach i expresowa nauka tańca.
Czy jesteście gotowi na taką wyprawę ? Radzimy przygotujcie się do niej, weźcie ze sobą wygodne buty, przewiewne ubranie no i może przyjaciela – to podstawa, bo nie usiedzicie spokojnie na swoich miejscach. Do zobaczenia …..