Koncert muzyki ormiańskiej : Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan,Sur - Warszawa

Bilety na spektakl Koncert muzyki ormiańskiej : Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan,Sur - Warszawa - 05-11-2017

Spektakl Koncert muzyki ormiańskiej : Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan,Sur - Warszawa

Sevak Amroyan , Arabo Ispiryan , Gurgen Dabaghyan , Sur

05.11.2017 18:00

Warszawa (Mazowieckie) - Palladium, ul. Złota 9

1647

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert muzyki ormiańskiej.
Pierwszy koncert tego rodzaju miał miejsce w 2012 roku w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie mieliśmy okazję gościć jednego z najbardziej znanych ormiańskich artystów, Armenchika. W następnych latach odbyły się koncerty takich gwiazd jak Lilit Hovhannisyan, Aram MP3, Artash Asatryan, Vitamin Club (kabaret) oraz innych.
Tym razem mamy przyjemność gościć czterech wyjątkowo uzdolnionych piosenkarzy.

Sevak Amroyan-urodził się 10 lipca 1990 roku w Erywaniu. Jest zwycięzcą konkursu telewizyjnego "Zhoghovordakan yergich" (Narodowy piosenkarz) emitowanego w Shant TV. Koncertował w wielu krajach m. in. w Rosji, USA, Anglii, Argentynie, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich itd. W 2016 roku wydał swój pierwszy album "El etdarc chka” (Nie ma powrotu).

Arabo Ispiryan-zaczął śpiewać mając zaledwie 2 lata. Swoją pasję rozwijał nie tylko poprzez śpiewanie, lecz również poprzez pisanie utworów. Jest jednym z najbardziej znanych śpiewaków w Armenii. W swoim repertuarze posiada wiele pięknych pieśni patriotycznych. Cały czas się rozwija, a jego zdolności artystyczne są zaskakujące. Obecnie pracuje nad swoją nową płytą.

Gurgen Dabaghyan-urodził się 10 marca 1988 roku w Erywaniu. Od dziecka towarzyszy mu muzyka. Jego ojciec również jest piosenkarzem, a wujek wybitnym muzykiem, grającym na duduku, instrumencie pochodzącym z Armenii. Wiele razy występował w USA, Rosji, Niemczech, Anglii, Egipcie, Ukrainie oraz m. in. w Polsce, gdzie wystąpi po raz drugi.

Suren Davtyan-urodził się 2 marca 1976 roku. Jest popularnym piosenkarzem muzyki pop, wychował się w artystycznej rodzinie. Dzięki swojemu ojcu, od którego otrzymał duże wsparcie, miał możliwość rozwijać swoją karierę. W 2014 roku wystąpił w Warszawie, a w tym roku powraca do nas z kilkoma nowymi utworami.

Organizator:
Gevorg Nahapetyan-od wielu lat działa na rzecz Ormian. Chce, aby Ormianie w Polsce się jednoczyli oraz aby kultura ormiańska była im bliższa.
W organizacji pomagają mu również jego najbliżsi: rodzina oraz przyjaciele.


Zapraszamy na spektakl Sevak Amroyan, Arabo Ispiryan, Gurgen Dabaghyan, Sur w Warszawie
Koncert odbędzie się w/na Palladium przy ul. Złota 9.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Warszawie? Zapisz się!


Zaufało nam już 193 149 osób


Konkursy

Angra w Warszawie - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Angra, który odbędzie się 11.04.2018 w Warszawie - Progresja Music Zone.

Warszawa

Lady Pank Symfonicznie w Warszawie - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Lady Pank Symfonicznie, który odbędzie się 15.04.2018 w Warszawie - Torwar.

Warszawa

Hunter w Warszawie - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Hunter, który odbędzie się 20.04.2018 w Warszawie - Klub Stodoła.

Warszawa