Thomas Anders & Modern Talking Band oraz Akcent - Zenon Martyniuk - Lublin

Bilety na spektakl Thomas Anders & Modern Talking Band oraz Akcent - Zenon Martyniuk - Lublin - 02-12-2017

Spektakl Thomas Anders & Modern Talking Band oraz Akcent - Zenon Martyniuk - Lublin

Akcent , Thomas Anders , Modern Talking Band , Zenon Martyniuk

02.12.2017 18:00

Lublin (Lubelskie) - Hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 4

14370

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


"You're My Heart, You're My Soul" i "Cheri Cheri Lady" to przeboje, które zna każdy, a bawią się przy nich całe pokolenia. 4 listopada w Hali RCS w Lubinie na żywo wystąpią Thomas Anders i Modern Talking Band.

Choć szlagiery zespołu mają już ponad trzydzieści lat, to wciąż nie sposób siedzieć sztywno przy tak rytmicznych dźwiękach i melodyjnym głosie Thomasa Andersa. Już w listopadzie wnętrza hali widowiskowo sportowej wypełnią energetyczne i porywające rytmy największych hitów zespołu Modern Talking. Występ zostanie przedłużony o dyskotekę dorosłego człowieka.


Na koncertcie w Lubinie do grona występujących dołączył także zespół Ogień, zwycięzca O!Polskie Przeboje oraz zdobywca trzech nagród konkursu Debiutów na 54. KFPP w Opolu. Dzięki trasie koncertowej po Polsce Mary Jane i inne piosenki docierają do kolejnych widzów, którzy stają się później fanami ich muzyki. Utwory są przekaźnikiem pozytywnej energii, ożywiają każdą publiczność. Nic tak nie zaraża emocjami jak właśnie Ogień- przekonaj się sam i zobacz ich na żywo.

Golden Circle jest biletem uprawniającym do miejsca siedzącego, nienumerowanego dostępnego przed sceną. Uczestnicy z tego rodzaju biletem mogą korzystać z Viproomu, gdzie będzie umożliwiony zakup ciężkiego alkoholu. Po występie Thomasa Andersa miejsca siedzące wyznaczone dla osób posiadających bilet Golden Circle są usuwane z płyty; uczestnikom chcącym pozostać na terenie Imprezy przydzielone zostały miejsca siedzące w sektorze VIP. Z niego również będą mogli dostać się na VIP ROOM.


Zapraszamy na spektakl Akcent, Thomas Anders, Modern Talking Band, Zenon Martyniuk w Lublinie
Koncert odbędzie się w/na Hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 4.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Lublinie? Zapisz się!


Zaufało nam już 220 065 osób