Wojciech Cejrowski - Maniana - Siedlce

Bilety na spektakl Wojciech Cejrowski - Maniana - Siedlce - 31-05-2019

Spektakl Wojciech Cejrowski - Maniana - Siedlce

Wojciech Cejrowski

31.05.2019 19:00

Siedlce (Mazowieckie) - Centrum Kultury i Sztuki, ul. Bpa Świrskiego 31

775

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.


Pełny humoru i zaskakujących spostrzeżeń z życia występ komediowy najsławniejszego polskiego podróżnika.


Maniana to takie latynoskie powiedzonko – co masz zrobić dziś, zrób jutro; nie martw się dzisiaj, pomartwisz się kiedy indziej, a dzisiaj stosuj luzik i relaks. W tym przedstawieniu pokazuję jak oni to robią, że nic nie robią, a ich świat się jakoś od tego nie zawala. W tym przedstawieniu zachęcam, by mniej pracować, a więcej leżeć. Naturalnym stanem mężczyzny jest nicnierobienie i kobiety powinny to uszanować. Naturalnym stanem kobiety jest być wypoczętą, ładnie wyglądać i pachnieć, a mężczyźni powinni to sponsorować.


Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych.


Przed i po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.