20 lat po metrze - Musical - 20 lat po metrze - Siedlce

Bilety na spektakl 20 lat po metrze - Musical - 20 lat po metrze - Siedlce - 01-02-2020

Spektakl 20 lat po metrze - Musical - 20 lat po metrze - Siedlce

Musical 20 lat po Metrze

01.02.2020 18:00

Siedlce (Mazowieckie) - Centrum Kultury i Sztuki, ul. Bpa Świrskiego 31

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


20 lat po metrze, to nowy bijący rekordy popularności, polski musical. Nie sugerujmy się tytułem, bo nie jest to kontynuacja kultowej produkcji sprzed lat. Jest to zupełnie nowa historia osadzona w dzisiejszych realiach, a jej wielowątkowa fabuła nie pozwala widzowi się nudzić. Przeplatające się wzajemnie intryga z miłością i współczesny show biznes z całkiem wydawało by się przyziemnymi sprawami jak przyjaźń, czy problemy dnia codziennego, sprawiają, że emocje wśród widowni wahają się od złości, przez wybuchy śmiechu, po łzy. Świetne kreacje aktorskie wokalistów młodego pokolenia jak Zuzanna Kalicka, Mariusz Kamiński czy Krzysztof Zięcina wiernie oddają zamysł reżysera.

Całość tej nietuzinkowej produkcji dopełnia świetna muzyka, która jest mieszanką typowych melodyjnych piosenek musicalowych ale również nowych, współczesnych brzmień elektronicznych. "20 lat po metrze" to musical, który wywołuje niepohamowany śmiech ale także skłania do głębokiej refleksji. Jest zagadkowy, wręcz tajemniczy i trzyma widza w napięciu aż do ostatniej minuty.

Według wielu krytyków jest to najlepsza premiera muzyczna tego roku na polskiej scenie artystycznej. Ten spektakl koniecznie trzeba zobaczyć!!!