Imię - Malajkat, Bobrowski i Foremniak w komedii na podstawie kinowego hitu - Łódź

Bilety na spektakl Imię - Malajkat, Bobrowski i Foremniak w komedii na podstawie kinowego hitu - Łódź - 09-10-2020

Spektakl Imię - Malajkat, Bobrowski i Foremniak w komedii na podstawie kinowego hitu - Łódź

Spektakl Imię

09.10.2020 17:30

Łódź (Łódzkie) - Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi, ul. Kilińskiego 45

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Zwyczajny wieczór w gronie przyjaciół zmienia się w prawdziwą bitwę. Spektakl w wykonaniu najlepszych polskich aktorów daje wiele okazji do śmiechu i prowokuje do refleksji.

"Imię" to francuska sztuka, której filmowa adaptacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Film porównywano miedzy innymi do "Boga mordu" (filmowa "Rzeź" Romana Polańskiego). Także w polskiej, teatralnej wersji "Imię" jest komedią inteligentną - daje wiele okazji do śmiechu, ale też do refleksji.

Wszystko dzieje się podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre'a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Goście to przyjaciele domu - puzonista Claude (Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).

Przebieg spotkania wydaje się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe drobne sprzeczki zmieniają się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: czy macie już jakiś pomysł na imię?


Obsada:
Małgorzata Foremniak
Dorota Krempa
Szymon Bobrowski
Wojciech Malajkat
Mateusz Banasiuk/Marcin Hycnar

Czas trwania: 100 minut

Sprawdź bilety