Mała rzecz, a cieszy - Maja Barełkowska, Aldona Jankowska, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza - Grodzisk Mazowiecki

Bilety na spektakl Mała rzecz, a cieszy - Maja Barełkowska, Aldona Jankowska, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza - Grodzisk Mazowiecki - 30-11-2020

Spektakl Mała rzecz, a cieszy - Maja Barełkowska, Aldona Jankowska, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza - Grodzisk Mazowiecki

Spektakl Mała rzecz, a cieszy

30.11.2020 19:30

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie) - Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9


Sprawdź bilety

Szalona teatralna zabawa pełna pragnień, miłości i marzeń. Korowód postaci w zaskakujących sytuacjach. Kibicujemy bohaterom w ich pragnieniach i rozczarowaniach, bo sami ich doświadczamy. Wspaniały angielski humor i dystans z odrobiną romantyzmu. "Mała rzecz, a cieszy" to nie tylko tytuł tej uroczej komedii ale i jej najlepsza definicja!

Co więc nas czeka? Niezwykłe perypetie, nieoczekiwane zwroty akcji, feeria emocji! Angielski humor, amerykańskie zamieszanie, francuski urok miłosnych podchodów, włoski temperament postaci. Bo miłość to język każdego z nas, a w każdym z bohaterów tkwi cząstka kogoś, kogo być może znamy… Za to wszystko odpowiedzialna jest znakomita obsada: Maja Barełkowska, Aldona Jankowska, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza.

POZNAJCIE SUSAN, FRAZERA, MARJORIE, DAVIDA... POZNAJCIE SPEKTAKL "MAŁA RZECZ A CIESZY". Wyrazistych głównych bohaterów i cały korowód barwnych postaci drugoplanowych. Akcję rozpisaną na trzy dni jednego roku. Pełną czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieść o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.

Sprawdź bilety