Cudowna Terapia - "Cudowna Terapia" spektakl - najnowsza komedia terapeutyczna - Białystok

Bilety na spektakl Cudowna Terapia - "Cudowna Terapia" spektakl - najnowsza komedia terapeutyczna - Białystok - 09-10-2021

Cudowna Terapia - "Cudowna Terapia" spektakl - najnowsza komedia terapeutyczna - Białystok

Spektakl Cudowna Terapia

09.10.2021 17:00

Białystok(Podlaskie) - Opera i Filharmonia Podlaska


Sprawdź bilety

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.


Cudowna Terapia obsada (wymiennie):
Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/ Joanna Trzeepiecińska
Walenty Dorek : Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny
Terapeuta: Andrzej Młynarczyk

Sprawdź bilety