Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy. - Suwałki

Bilety na spektakl Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy. - Suwałki - 06-02-2021

Spektakl Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy. - Suwałki

Spektakl Cudowna Terapia

06.02.2021 17:00

Suwałki (Podlaskie) - Suwalski Ośrodek Kultury


Sprawdź bilety

Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. W efekcie otrzymujemy CUDOWNĄ TERAPIĘ: komedię małżeńską, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje".


Joanna - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensjami i Valentin - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej, czyli państwo Norek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty, tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?


Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Wszystko za sprawą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I - oczywiście! - wspaniałych aktorów: Dominiki Ostałowskiej i Joanny Trzepiecińskiej, grających naprzemiennie Joannę, a także Dariusza Kordka - scenicznego Valentina oraz aktora młodego pokolenia - Andrzeja Młynarczyka, wcielającego się w postać psychoterapeuty.


Pamiętajcie, że "Cudowna terapia" działa pod warunkiem, że się opuści się żadnego spotkania. Zatem: do zobaczenia w salach teatralnych całej Polski!


Obsada aktorska:

Dominika Ostałowska

Joanna Trzepiecińska

Dariusz Kordek/Andrzej Młynarczyk

Sprawdź bilety