Haker umysłu - Sekrety - Haker Umysłu - Łukasz Płoszajski - Online

Bilety na spektakl Haker umysłu - Sekrety - Haker Umysłu - Łukasz Płoszajski - Online - 05-05-2021

Spektakl Haker umysłu - Sekrety - Haker Umysłu - Łukasz Płoszajski - Online

Haker umysłu , Łukasz Płoszajski

05.05.2021 19:30

Online


Najsłynniejszy polski mentalista, Haker Umysłu zaprasza na zadziwiające show czytania w ludzkich myślach pt. Sekrety. Myślisz, że nikt nie jest w stanie odgadnąć Twoich myśli ani przewidzieć Twoich decyzji? Spotkaj się twarzą w twarz z Hakerem Umysłu i przekonaj się, że jest to możliwe, podczas jedynego takiego w Polsce show online. Doświadczysz niesamowitych emocji nie wychodząc ze swojego domu i sam odkryjesz jakie sekrety kryje ludzki umysł.


Haker Umysłu, a prywatnie Łukasz Płoszajski, to również popularny aktor teatralny i telewizyjny znany z Pierwszej Miłości, Berek 2, Na Wspólnej, Weekend z R, Ojciec Mateusz i wielu innych produkcji. Tym razem show na które Cię zaprasza, to mieszanka psychologii, sugestii, czytania mowy ciała i potężnej dawki dobrego humoru.


Show jest odpowiednie dla ludzi w każdym wieku. Każdy zakupiony bilet dotyczy jednego urządzenia więc możesz cieszyć się pokazem sam lub z całą rodziną. Pokaz będzie obsługiwany przez Zoom, a link do wydarzenia zostanie wysłany do Ciebie mailem. Widownia bierze czynny udział w pokazie dlatego prosimy o włączenie kamer podczas spotkania. Kupując bilet wyrażasz zgodę na rejestrację video tego wydarzenia.

 
Czas trwania show 60 minut.


Instrukcja logowania:
1. Wejdź w link podany na bilecie w celu zalogowania do transmisji przez program ZOOM.
2. Zaloguj się do odpowiedniego pokoju używając numeru pokoju oraz hasła, które znajdują się na bilecie.