Beata Malczewska - 6 sekund - Warszawa

Bilety na spektakl Beata Malczewska - 6 sekund - Warszawa - 17-10-2021

Spektakl Beata Malczewska - 6 sekund - Warszawa

Monodram 6 sekund

17.10.2021 17:00

Warszawa(Mazowieckie) - Dom Kultury Śródmieście


HALO, CZY MNIE SŁYCHAĆ?
"6 sekund" monodram Beaty Malczewskiej
scenariusz: Beata Malczewska
reż.: Paweł Szumiec
występuje: Beata Malczewska

Cykl „Halo, czy mnie słychać?”
Chcemy, by było Was słychać, dlatego uruchamiamy cykl wydarzeń, w których poruszać będziemy tematy ważne dla różnych grup społecznych. Starzenie się, macierzyństwo, wykluczenie, kobiecość, męskość i wiele, wiele innych ważnych tematów będziemy prezentować w najróżniejszych formach. Czasami zaprosimy Was na poważną rozmowę, czasami na wesoły monodram, czasami na intymny spektakl taneczny. Za każdym razem będzie to szansa, by lepiej zrozumieć innych, ale i może siebie samych.

"6 sekund" to żywiołowo przedstawiona historia o aktorce w kwiecie wieku, która nagle postanawia odmienić swój wizerunek zawodowy z dramatycznego na komediowy. Czemu nie stało się to wcześniej?

Trop wiedzie do zaskakującej sceny rodzinnej, podczas której aktorka rozgrywa relacje trzech pokoleń: babki, córki i wnuczki, i ich brawurowego uczestnictwa w kursie tańca dla kobiet bez ograniczenia wieku.
Wszystko to jednak okaże się być... nieprawdą.

Jednak ta celowo zmyślona historia stanie się trampoliną do startu bohaterki w przypadkowy casting do serialu. Zobaczymy okraszone fragmentami utworów W. Szekspira sceny desperackich domowych przygotowań, ostrą parodię sposobu kręcenia reklamy, a na końcu, w finale jak z Woody Allena
pojawi się
…Cud.

BILETY: 20 PLN.