Być jak Elizabeth Taylor - Grodzisk Mazowiecki

Bilety na spektakl Być jak Elizabeth Taylor - Grodzisk Mazowiecki - 13-12-2021

Spektakl Być jak Elizabeth Taylor - Grodzisk Mazowiecki

Spektakl Być Jak Elizabeth Taylor

13.12.2021 19:30

Grodzisk Mazowiecki(Mazowieckie) - Centrum Kultury


Ona miała tylko siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy. Miłość Elizabeth Taylor do dwukrotnego męża Richarda Burtona niosła życie poza konwenansami. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć ...

BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR to sztuka, w której namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława odbierają poczucie szczęścia. Jak mówi autor sztuki Jakub Przebindowski - to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wysoką cenę. W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Dodatkowo wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, ekskluzywne tkaniny i biżuteria firmy Swarovski, oddają wspaniały klimat epoki i niezwykły blask bohaterów dramatu. Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie.

Obsada:
Elizabeth Taylor - MAŁGORZATA FOREMNIAK
Richard Burton - PAWEŁ DELĄG
Tony Slowers - JAKUB PRZEBINDOWSKI
Norma Perins - MARTYNA KLISZEWSKA

Scenariusz i reżyseria - JAKUB PRZEBINDOWSKI
Scenografia - WITEK STEFANIAK
Kostiumy- TOMASZ OSSOLIŃSKI

Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego " Być jak Elizabeth Taylor". Zapraszamy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl