Klimakterium 2, druga część kultowej komedii w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej - Konin

Bilety na spektakl Klimakterium 2, druga część kultowej komedii w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej - Konin - 24-03-2022

Spektakl Klimakterium 2, druga część kultowej komedii w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej - Konin

Spektakl Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

24.03.2022 18:00

Konin(Wielkopolskie) - Górniczy Dom Kultury Oskard


"Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" - nowy spektakl sezon 2022.


Spektakl jako druga część "Klimakterium i już" powstała wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych. Znakomita komedia i doskonała zabawa - 2 godziny relaksu !!!


Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Jak zarobić w tych trudnych czasach?  Na to pytanie i recepta jak to zrobić , odpowiedzą bohaterki spektaklu !


Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.