Kobieta na zamówienie - Ave Teatr - Na scenie: Beata Zarembianka, Jacek Kawalec i Dariusz Niebudek - Bytom

Bilety na spektakl Kobieta na zamówienie - Ave Teatr - Na scenie: Beata Zarembianka, Jacek Kawalec i Dariusz Niebudek - Bytom - 05-02-2022

Spektakl Kobieta na zamówienie - Ave Teatr - Na scenie: Beata Zarembianka, Jacek Kawalec i Dariusz Niebudek - Bytom

Spektakl Kobieta na zamówienie

05.02.2022 18:00

Bytom(Śląskie) - Bytomskie Centrum Kultury


Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet. Hmm.. no może nie każdy, ale z pewnością większość. Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent (Beata Zarembianka) puka do drzwi... Zapraszamy Państwa na przezabawną komedię, w której - jak to i w życiu bywa, nawet najpiękniejsze marzenia gdy tylko zaczną się spełniać, wywracają nasze poukładane życie do góry nogami! 


Kobieta na zamówienie - (The Love List) Norm Foster, tłumaczenie Mirosław Połatyński, reżyseria Marcin Sławiński, scenografia i kostiumy Barbara Guzik, muzyka Jarek Babula.
Występują: Beata Zarembianka, Dariusz Niebudek i Jacek Kawalec.  

Produkcja AVE TEATR - PRAPREMIERA POLSKA 2018

Management: Kreatywna Pantera - Agnieszka Perzyńska