Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo - Gwiazdy światowej iluzji na Dzień Dziecka - Bielsk Podlaski

Bilety na spektakl Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo - Gwiazdy światowej iluzji na Dzień Dziecka - Bielsk Podlaski - 05-06-2022

Spektakl Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo - Gwiazdy światowej iluzji na Dzień Dziecka - Bielsk Podlaski

Champions of Illusion

05.06.2022 17:00

Bielsk Podlaski(Podlaskie) - Bielski Dom Kultury


Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion. Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca  interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie!!! Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103!!!

Tym razem, w związku z Dniem Dziecka także bielska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show!!! A może tym razem, to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja, przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów! To trzeba zobaczyć na własne oczy i przekonać się, że magia istnieje naprawdę!!!