Goło i wesoło - Szczecin

Bilety na spektakl Goło i wesoło - Szczecin - 28-08-2022

Spektakl Goło i wesoło - Szczecin

Spektakl Goło i Wesoło

28.08.2022 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Teatr Letni im. Heleny Majdaniec


Komedia „Goło i wesoło" autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.


„Goło i wesoło" to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce" planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.


„Goło i wesoło" to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.


Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców". Jesteście gotowi?


Obsada:
Katarzyna Ptasińska


Sebastian Cybulski


Wojciech Solarz


Michał Lesień-Głowacki


Michał Meyer


Marek Kaliszuk


Piotr Zelt


Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten


Przekład: Lou Rising


Reżyseria: Tomasz Sapryk


Scenografia: Wojciech Stefaniak


Choreografia: Krzysztof Adamski


Produkcja: Teatr Gudejko