Iluzjonista Adrian Mitoraj - Pokaz iluzji dla całej rodziny - Łask

Bilety na spektakl Iluzjonista Adrian Mitoraj - Pokaz iluzji dla całej rodziny - Łask - 22-07-2022

Spektakl Iluzjonista Adrian Mitoraj - Pokaz iluzji dla całej rodziny - Łask

Adrian Mitoraj

22.07.2022 19:00

Łask(Łódzkie) - Łaski Dom Kultury


Magic Mitoraj, czyli Adrian Mitoraj to jeden z najlepszych iluzjonistów. Twórca spektakli iluzji dla największych parków rozrywki w Polsce. Wielokrotnie występował w Niemczech i Szwajcarii. Tym razem pojawi się w Twoim mieście! 


Gościnnie wystąpi również iluzjonista Grzegorz Klat, który należy do ścisłej czołówki najlepszych Światowych iluzjonistów! Na przestrzeni ostatnich lat, artysta odnotował na swoim koncie wiele liczących się sukcesów artystycznych, do których należą nagrody zdobyte na Międzynarodowych Kongresach Iluzjonistów: Grand Prix w Pradze, Główna Nagroda Kongresu Iluzjonistów w Łodzi, tytuł Mistrza Europy w Bordeaux Francja. Artysta specjalizujący się w najtrudniejszej kategorii sztuki iluzji jaką jest manipulacja. Podczas rodzinnego przedstawienia zobaczysz ponad 70 minut spektakularnych efektów z pogranicza dziecięcych marzeń. To show, które łączy pokolenia. Doskonała muzyka, gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w inny wymiar dostarczanej rozrywki. Interaktywne widowisko podczas, którego wszyscy czarują razem z prestidigitatorem.


W programie będzie można zobaczyć:

- przenikanie ciała przez dziesięć stalowych obręczy 

- liczne lewitacje - taniec jedwabnej chusty

- znikanie i pojawianie się przedmiotów i wiele innych niesamowitych sztuczek! Salwy śmiechu, emocje, duże iluzje. Opad szczęki gwarantowany! Pokaz zarówno dla dzieci i dorosłych.  


Wiek od 5 lat do 10000000000 lat.