Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet - Liryczna opowieść o magicznej potędze miłości! - Bielsko-Biała

Bilety na spektakl Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet - Liryczna opowieść o magicznej potędze miłości! - Bielsko-Biała - 16-02-2023

Spektakl Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet - Liryczna opowieść o magicznej potędze miłości! - Bielsko-Biała

Balet Jezioro Łabędzie , Royal Ukrainian Ballet

16.02.2023 20:00

Bielsko-Biała(Śląskie) - Bielskie Centrum Kultury


Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.


Royal Ukrainian Ballet z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.


Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl