Disney Księżniczki Koncert - Wrocław

Bilety na spektakl Disney Księżniczki Koncert - Wrocław - 09-06-2023

Spektakl Disney Księżniczki Koncert - Wrocław

Disney Księżniczki - Koncert

09.06.2023 19:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Hala Stulecia


Spektakularne show Disneya w Polsce! Księżniczki zaśpiewają na żywo hity z Pocahontas, Mulan czy Małej syrenki!

Chyba nie ma kogoś, kto nie wzruszyłby się podczas filmu Pocahontas, nie uronił łezki na Małej księżniczce, nie wspierałby Mulan w jej odważnej drodze, nie zaśmiałby się szczerze razem z Aladynem. Te piękne historie ożyją w niesamowitym show Disney Księżniczki koncert, który już w maju i w czerwcu 2023 roku, odbędzie się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i w Łodzi. Piękne Księżniczki Disneya razem z orkiestrą przeniosą nas w świat magii, filmu i przebojów wszech czasów.

Podczas koncertu Księżniczek Disneya wybrzmią największe przeboje z klasycznych animacji, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. Genialne wykonania, zapierający dech w piersiach zamek, iluminacje świetlne, orkiestra – to będzie niezapomniane show! To będzie piękna opowieść o tym, że dobro zawsze zwycięża, magia może zawładnąć naszym życiem, a podążanie za marzeniami to najlepsza z możliwych dróg. Bądźcie tam razem z nami!

Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem.

Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.

PROMOTOR: Agencja Follow The Step