Aida - Mucha w Mucholocie - koncert dla dzieci - Warszawa

Bilety na spektakl Aida - Mucha w Mucholocie - koncert dla dzieci - Warszawa - 14-11-2022

Spektakl Aida - Mucha w Mucholocie - koncert dla dzieci - Warszawa

różni wykonawcy

14.11.2022 18:00

Warszawa(Mazowieckie) - Scena Relax


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletyna 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 dni
Do wydarzenia 47 dni

Głos Aidy znają i kochają miliony małych słuchaczy. Teledysk do piosenki "Mucha w Mucholocie" został obejrzany już prawie 200 milionów razy, a liczba ta stale rośnie. 

Aida jak nikt inny potrafi pisać dla dzieci, bawić się słowem i rozśmieszać do łez, czego dowodem jest niezwykła popularność albumów "Aida dzieciom" czy "Mini Mini Kołysanki". Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album "Zgadnij co to jest za zwierzę" z premierowymi utworami artystki, ponownie podbije serca wszystkich dzieci.

Przebojowy koncert "Mucha w Mucholocie" to wspaniałe, mądre i zabawne piosenki, pełne inteligentnego humoru i edukacyjnego waloru, przy których aż chce się tańczyć z radości. A nie ma lepszego sposobu na wspólny taniec, śpiewanie i radość niż spotkanie z najbardziej wymagającą publicznością, jaką są dzieci, na koncertach.

Czas trwania: 70 min., bez przerwy.

* Bilety ulgowe dla dzieci do 12 lat.Powiązane