Sylwestrowa Rewia Burleski - Szczawno Zdrój

Bilety na spektakl Sylwestrowa Rewia Burleski - Szczawno Zdrój - 31-12-2022

Spektakl Sylwestrowa Rewia Burleski - Szczawno Zdrój

Red Juliette , Michał Hadasik , Velvet Rose Burlesque , Malice Kae

31.12.2022 22:00

Szczawno Zdrój(Dolnośląskie) - Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego


ZAPRASZAMY NA JEDYNĄ TAKĄ SYLWESTROWĄ NOC BURLESKI do SZCZAWNA-ZDROJU! Ten rok ma szansę zakończyć się niesamowitym doświadczeniem, a następny rozpocznie się w wielkim stylu. Tylko u nas… gwiazdy burleski i wspaniałe przeboje na żywo. Show, jakiego nie znajdziecie gdzie indziej, ponieważ wystąpią:

Velvet Rose - najdłuższe nogi polskiej burleski! Artystka Burleski z Wrocławia, która podczas swoich show uwielbia obdarowywać widzów niezapomnianymi wrażeniami oraz zostawiać blask w ich sercach i brokat na ich ubraniach. Tancerka, choreografka, nauczycielka. Ukończyła Berlińską Akademię Burleski prowadzoną przez Marlene von Steenvag i uzyskała tytuł "Bachelorette of Burlesque". Uczyła się od gwiazd burleski z Niemiec, Czech oraz USA. Występuje w kraju i za granicą, a także miała okazję zaprezentować się za wielką wodą. Niejednokrotnie brała udział w zagranicznych festiwalach, jak np. Bohemian Burlesque Festival, czy Berlin Burlesque Festival. Zarówno klasycznej jak i neo burlesce oddaje się z tą samą pasją. Dla niej burleska to nieskończone odkrywanie siebie i swoich możliwości.

Red Juliette - czołowa performerka burleski na arenie Polski i Europy. Zdobywczyni pierwszego miejsca na międzynarodowym konkursie "World Burlesque Games" 2014 oraz headlinerka największego festiwalu burleski na świecie "London Burlesque Festival" w latach 2016 i 2017. Nazywana najbardziej roztańczoną performerką polskiej burleski i prawdziwym wulkanem energii na scenie. Cechuje ją niezwykła wszechstronność stylistyczna - równie dobrze odnajduje się w gorących egzotycznych numerkach, jak i poetyckich wizjach w klimacie art noveau.

Michał Hadasik - założyciel wrocławskiej Sceny pod Regałem, która mieści się w sławiącej piosenkę literacką oraz poetycką, Kawiarni Literatka. W swojej codzienności jest artystą niezależnym, niesztampowym. łączącym w swojej twórczości wiele elementów szeroko pojętej sztuki (piosenka, teatr, taniec oraz filozofia). Ta nieszablonowa osobowość to ponadto aktywista, społecznik oraz organizator charytatywnych koncertów organizowanych w Filharmonii Opolskiej. W swoim portfolio ma również organizację imprez i happeningów na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Malice Kae - aktorka i wokalistka. W szerokim wachlarzu burleskowych doznań jeszcze szuka swojego miejsca, ponieważ debiutowała całkiem niedawno. Śpiew sprawia jej największą radość na równi z podstępnym uwodzeniem na scenie. Jest przebiegle zmysłowa, zupełnie jak Gilda - jej ulubiona filmowa femme fatale. Jako aktorka spełnia swoje pasje na deskach Teatru Muzycznego Capitol oraz Sceny Kamienica. Choć wykształciła się w kierunku musicalowym, ma ogromną słabość do dramatów klasycznych. Prywatnie Malice jest fanką, Marvina Gaye'a, The Doors i psychodelicznego rocka.

Na scenie Teatru Zdrojowego im. H. Wieniawskiego wystąpią gwiazdy Sceny pod Regałem razem z zespołem kameralnym pod batutą dyrektora artystycznego Sceny pod Regałem & Festiwalu Kultury Europejskiej, maestro Michała Hadasika.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl